GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 6274562

nr 627 4562

Tallrikar

Med familjevapen, 1700-/1800-tal, bland annat Familie rose

Kondition: några med skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

5.500 kr

måndag 1 mars 2010
kl 19:41:25